EŞYALARINIZI IŞIK HIZIYLA
"IŞIK KARGO" GÜVENCESİYLE TAŞIYORUZ

Tel   : 0 322 233 79 20
Fax  : 0 322 234 81 86
Cep  : 0 532 372 38 68
Cep  : 0532 383 23 83
Mail : info@isikkargo.com
25 Mayıs 2024 Cumartesi
İş:  322 233 79 20    Fax:  322 234 81 86
Cep:   532 372 38 68  - 532 383 23 83

Evden Eve Taşımacılıkta Depolama Aşamaları;

Eşyaların türüne göre şeçilecek ambalaj malzemeyleriyle eşyalarınız özenle paketlenerek ve depolarımızda ilk konulduğu günkü gibi muhafaza edilerek 7 gün 24 saat kameralı sistemlerle ve depo güvenliklerimiz tarafından korunmaktadır.

Kısa yada uzun süre kalacak eşyalarınızın bir depoya koyulması ihtiyacı doğduğunda firmamız Işık Kargonun depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Eşyaların konulacağı depolarımız teknolojik sistemlere göre moderm yapıda olmakla birlikte yangın, çalıntı, hırsızlık, doğal afetler gibi oluşabilecek olasıklara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Depolarımızda olası doğa olaylarınıa karşı ve yangın olaylarına karşı, teknolojik bakımdan zengin tam donanımlı düzenekler bulunmaktadır.

Depo ihtiyacınız için aylık kira bedelinde Evden eve taşımacılık Işık Kargo depolama'yı siz müşterilerimiz arayabilir, eşyarınızın ambalajlanması ve nakliyesi depolarımızda barındırılmasından teslimine kadar gönül rahatlığıyla kusursuz hizmet veren firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz.

 Evden eve nakliyat Işık Kargo depolama olarak uzman incelemesi(ekspertiz) hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. Ev ofis,fuar fiyatlandırması ekspertimiz tarafından verilmektedir. Eksperimiz eşyayı inceledikten sonra hangi malzeme ne kadar uzunlukta araç gelmesi gerektiğini, kaç elemanın geleceğini kaç m2 karelik yer kaplayacağını tespit edip şartlarda anlaşıp depolamanız gerçekleşir.


Profesyonel çözümler Evden Eve Taşımacılık Işık Kargo ile yanıbaşınızda...

Hizmetlerimiz;

-Evden Eve Taşımacılığı ve Nakliyat
-İşten İşe Kargo
-Ofis & Büro Nakliyatı
-Ambalajlama & Ekspertiz Hizmeti
-Depolama Aşamaları
-Piyano, Banka, Fabrika Taşımacılığı
-Ev & Büro Eşyası Paketleme
-Rezidance Taşımacılığı
-Yurt İçi & Disi Taşımacılığı
-Parça Eşya Taşımacılığı
-Asansörlü Taşımacılığı

İlkelerimiz;

Işık Kargo   evden eve taşımacılık olarak; Evinize tasima öncesinde gelerek bina çevresinde ve evinizde gerekli eskpertiz hizmetini yapmaktayız. Akabinde eşyalarınızı düzgün olarak paketlenmesi ve kolilenmesi işlerini profosyonel ekibimizle yapıyoruz.
Reşit TEMEL
TAŞIMACILIK ÇEŞİTLERİMİZDEN BAZILARI