EŞYALARINIZI IŞIK HIZIYLA
"IŞIK KARGO" GÜVENCESİYLE TAŞIYORUZ

Tel   : 0 322 233 79 20
Fax  : 0 322 234 81 86
Cep  : 0 532 372 38 68
Cep  : 0532 383 23 83
Mail : info@isikkargo.com
24 Temmuz 2024 Çarşamba
İş:  322 233 79 20    Fax:  322 234 81 86
Cep:   532 372 38 68  - 532 383 23 83

Evden Eve Taşımacılıkta Fiyat Politikamız;

Işık Kargo olarak; evden eve taşımacılık, evden eve nakliye, evden eve kargo, ev eşyalarının depolanması, taşımadan önce ekspertiz işlemlerinin yapılması, depolama işlemleri, eşyalarınızın ambalajlanması veya paketlenmesi, evden eve nakliye sigortası gibi iş ve işlemlerde Işık Kargonun size makul bir fiyat vereceğinden şüpheniz olmasın.

"Evden Eve Kargo", "Evden eve Taşımacılık", Evden Eve Nakliye" şeklinde Google da arandığında da ilk sıralarda çıkmasın temelinde yatan gerçek şirketimizin 2001 yılından bu yana sizlere hizmet veriyor olması, o zamandan beri çalıştığımız referanslarımız, kalitemiz, araçlarımızın son model oluşu, nakliyat sigortası kapsamında sizlere dürüst oluşumuz, depolama aşamalarını sizlerle oturup konuşmamız ve anlatmakla bitmeyecek birçok gerçek sayesinde aranızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Evden Eve Taşıma, Evden Eve Kargo, Evden Eve Nakliye denince akla ilk bizlerin(Işık Kargo) geliyor olmasının gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

Işık Kargo olarak; şehrinizde, evden eve taşımacılık, evden eve nakliye, evden eve kargo firmalarının sizlere vermiş olduğu yüksek fiyat tekliflerinin aksine tüm müşterilerimize fiyat ile ilgili her türlü desteği sunuyor ve hatta kalitemizden ödün vermeyerek kârımızı minumum düzeyde tutarak, bir müşterinin başka bir müşteri getireceği inancı ile çalışmaya devam ediyoruz.

Işık Kargo olarak değişen ve gelişen teknolojik araç gereçleri gerek bünyemize katarak, gerek kiralayarak bulunduğunuz şehirde dahil olmak üzere tüm ülke genelinde sizlere hizmet sunan bir firmayız. Işık Kargo firması, Türkiye'nin bir çok şehrinde hizmet vermektedir. Ayrıca teknik konularda destek, fiyat, bilgi, vs... konularında ücretsiz olarak bilgi vermekteyiz.

Işık Kargo deneyimli, profosyonel ve güçlü bir teknik kadroyla, Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Kargo ve Nakliye konusunda, uygun fiyatgarantisi ile adından söz ettiren ve Türkiye genelinde söz sahibi olmak için çaba gösteren bir firmadır.

Firmamız ile hiçbir akrabalık bağı olmayan ve evden eve taşımacılık ile ilgili kooperatif üyesi olan 80 farklı firma bulunmaktadır.
Güvenilirliğimizden şüphesi olanlar; Süreç içinde sizlere diğer firma yetkililerinde bilgilerini burdan sizlere paylaşmayı bir borç biliriz

Işık Hızıyla, Işık Kargo Güvencesiyle

Müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu ve temelinde güven yatan Işık Kargo ile ilgili fiyatlar, kalite vs... konusunda, daha önceden çalıştığımız aşağıdaki şehirlerdeki kurumları kendinize referans alıp bilgi alabilirsiniz.

ADANA
ADIYAMAN
AFYON
AĞRI
AMASYA
ANKARA
ANTALYA
ARTVİN
AYDIN
BALIKESİR
BİLECİK
BİNGÖL
BİTLİS
BOLU
BURDUR
BURSA
ÇANAKKALE
ÇANKIRI
ÇORUM
DENİZLİ
DİYARBAKIR
EDİRNE
ELAZIĞ
ERZİNCAN
ERZURUM
ESKİŞEHİR
GAZİANTEP
GİRESUN
GÜMÜŞHANE
HAKKARİ
HATAY
ISPARTA
İÇEL
İSTANBUL
İZMİR
KARS
KASTAMONU
KAYSERİ
KIRKLARELİ
KIRŞEHİR
KOCAELİ
KONYA
KÜTAHYA
KÜTAHYA
MALATYA
MANİSA
KAHRAMANMARAŞ
KAHRAMANMARAŞ


Hizmetlerimiz;

-Evden Eve Taşımacılığı ve Nakliyat
-İşten İşe Kargo
-Ofis & Büro Nakliyatı
-Ambalajlama & Ekspertiz Hizmeti
-Depolama Aşamaları
-Piyano, Banka, Fabrika Taşımacılığı
-Ev & Büro Eşyası Paketleme
-Rezidance Taşımacılığı
-Yurt İçi & Disi Taşımacılığı
-Parça Eşya Taşımacılığı
-Asansörlü Taşımacılığı

İlkelerimiz;

Işık Kargo   evden eve taşımacılık olarak; Evinize tasima öncesinde gelerek bina çevresinde ve evinizde gerekli eskpertiz hizmetini yapmaktayız. Akabinde eşyalarınızı düzgün olarak paketlenmesi ve kolilenmesi işlerini profosyonel ekibimizle yapıyoruz.
Reşit TEMEL
TAŞIMACILIK ÇEŞİTLERİMİZDEN BAZILARI