EŞYALARINIZI IŞIK HIZIYLA
"IŞIK KARGO" GÜVENCESİYLE TAŞIYORUZ

Tel   : 0 322 233 79 20
Fax  : 0 322 234 81 86
Cep  : 0 532 372 38 68
Cep  : 0532 383 23 83
Mail : info@isikkargo.com
25 Mayıs 2024 Cumartesi
İş:  322 233 79 20    Fax:  322 234 81 86
Cep:   532 372 38 68  - 532 383 23 83

Işık Kargo ile Evden Eve Taşımacılık, Nakliye;

Işık Kargo Evden Eve Taşımacılık Adana merkezli olan firmamız, Türkiye'nin her köşesine şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Resmi kurumların ve ince işçilikle birlikte profesyonellik gerektiren bütün nakliyat işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurumsallık anlamında Evden eve taşımacılık firmaları için yol gösterici olan firmamız; fiyat politikası ve verdiği hizmet kalitesi ile de nakliye şirketleri arasında her zaman kendinden söz ettirmektedir. Firmamız Adana da kayıtlı 80 firma arasından sıyrılarak, kalite açısından ilk 5 firma içine girmiştir. Nereden nereye taşınırsanız taşının eşyalarınız az ya da çok olsun, şartlar ne kadar zor olursa olsun. Bir eşyanın bir yerden başka bir yere bir şekilde sorunsuzca ve hijyenik bir ortamda gitmesi gerekiyorsa; biz o işlemi yaparız.

Bütün evden eve taşınmalarınız,Ekip Şeflerimiz tarafından takip edilmekte ve çalışanlarımızın en az altı yıl evden eve taşımacılık konusunda tecrubesi olmak zorundadır.

Hijyenik koşullar altında ve yetki belgeli olarak sıfır hata ile taşınmak istiyorsanız mutlaka IŞIK KARGO'ya danışmalısınız. Hızlı bir şekilde ve güvenli bir şekilde nakliye hizmeti almak istediğiniz zaman ADANA evden eve nakliye firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi artık taşınmak neredeyse son derece doğal olan bir durum olarak biliniyor. Çünkü artık herkesin evi yok maalesef ve birçok insan kirada olduğu için her zaman en uygun olan bir ev bulduğu zaman kesinlikle oraya yerleşmek istiyor ve bu sebeple de taşınıyor. İşte bu anlarda sizlerin yardımcısı olacak ve taşınmanızda büyük bir kolaylık sunacak olan şirketlerin de önemi giderek artıyor. Bizler bu konuda sizler için en kaliteli şekilde, en hızlı şekilde ama belki de bir kiracı için en önemli konu olan evden eve taşımacılıkta en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Sizler taşınmak istediğiniz zaman Evden Eve nakliye firmaları arasından IŞIK KARGO'yu tercih edebilirsiniz. Bu sayede de son derece rahat bir şekilde ve en önemlisi de güvenli bir şekilde taşınma işinizi bizlere yaptırabilirsiniz. Bizler uzun yıllarında getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle özellikle ev eşyasının taşınması konusunda son derece gelişmiş olan bir şirketiz. Bunu aynı zamanda da tüm personelimize de her zaman aktaran ve gerekli olan eğitimleri veren bir firmayız. Hangi firma olursa olsun, eğer personeline yaptırdığı işle ilgili olarak eğitim verilmez ise kesinlikle biz IŞIK KARGO olarak tavsiye etmiyoruz. Özellikle de ev eşyasının taşınması gibi son derece hassas olan bir konudan bahsediyoruz. Çünkü sizlerin eşyaları bizler için de en az sizin için olduğu kadar değerlidir.

Onların korunması, sağlam bir şekilde vermiş olduğunuz adrese iletilmesi ve taşınması her şeyden önce Kargo Şirketi olarak bizlerin sorumluluğunda olan bir konudur. Işık Kargo olarak bu noktada sizlere her zaman en kaliteli şekilde hizmet vermenin de ayrıca büyük bir mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlere her zaman en özel olanı ve en kaliteli olan hizmeti sunmak içinde her geçen gün araç filomuzu da ciddi oranda çoğaltıyoruz. Çünkü IŞIK KARGO olarak bizlerin amacı her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Şehir içinde veya şehirlerarası olsun tüm nakliye işlerinde sizlerin bir telefon kadar uzağındayız.

Aşağıda şu ana kadar evden eve taşımacılık yaptığımız illere ait referanslarımızın bir kısmı bulunmaktadır.

ADANA
ADIYAMAN
AFYON
AĞRI
AMASYA
ANKARA
ANTALYA
ARTVİN
AYDIN
BALIKESİR
BİLECİK
BİNGÖL
BİTLİS
BOLU
BURDUR
BURSA
ÇANAKKALE
ÇANKIRI
ÇORUM
DENİZLİ
DİYARBAKIR
EDİRNE
ELAZIĞ
ERZİNCAN
ERZURUM
ESKİŞEHİR
GAZİANTEP
GİRESUN
GÜMÜŞHANE
HAKKARİ
HATAY
ISPARTA
İÇEL
İSTANBUL
İZMİR
KARS
KASTAMONU
KAYSERİ
KIRKLARELİ
KIRŞEHİR
KOCAELİ
KONYA
KÜTAHYA
KÜTAHYA
MALATYA
MANİSA
KAHRAMANMARAŞ
KAHRAMANMARAŞ


Hizmetlerimiz;

-Evden Eve Taşımacılığı ve Nakliyat
-İşten İşe Kargo
-Ofis & Büro Nakliyatı
-Ambalajlama & Ekspertiz Hizmeti
-Depolama Aşamaları
-Piyano, Banka, Fabrika Taşımacılığı
-Ev & Büro Eşyası Paketleme
-Rezidance Taşımacılığı
-Yurt İçi & Disi Taşımacılığı
-Parça Eşya Taşımacılığı
-Asansörlü Taşımacılığı

İlkelerimiz;

Işık Kargo   evden eve taşımacılık olarak; Evinize tasima öncesinde gelerek bina çevresinde ve evinizde gerekli eskpertiz hizmetini yapmaktayız. Akabinde eşyalarınızı düzgün olarak paketlenmesi ve kolilenmesi işlerini profosyonel ekibimizle yapıyoruz.
Reşit TEMEL
TAŞIMACILIK ÇEŞİTLERİMİZDEN BAZILARI